PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: Name
nn: Namn

en: remove
nn: fjern

en: Path
nn: Sti

en: configure
nn: konfigurer

en: Code
nn: Kode

en: here
nn: her

en: Administration pages
nn: Administrasjonssider
