PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Administration pages
or: ପ୍ରଶାସନ ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକ
