PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном
