PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ
