PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Name
sl: Ime

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: configure
sl: nastavi

en: Code
sl: Koda

en: Administration pages
sl: Administrativne strani
