PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Reset
sv: Återställ

en: default
sv: förvald

en: Name
sv: Namn

en: remove
sv: ta bort

en: Path
sv: Sökväg

en: Filename
sv: Filnamn

en: Versions
sv: Versioner

en: configure
sv: konfigurera

en: Code
sv: Kod

en: Example
sv: Exempel

en: here
sv: här

en: Exists
sv: Existerar

en: Add file
sv: Lägg till fil

en: Javascript
sv: JavaScript

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
sv: Är du säker på att du vill återställa menyvalet %item till dess standardvärde?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
sv: Alla anpassningar kommer att gå förlorade. Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Not present
sv: Finns ej

en: Administration pages
sv: Administrationssidor
