PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: configure
af: verstel

en: Code
af: Kode

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
af: Is jy seker dat jy item %item na sy verstekwaarde wil terugstel?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
af: Enige veranderinge sal verlore wees. Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.
