PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: configure
ast: configurar

en: Code
ast: Códigu
