PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Name
bo: མིང

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: here
bo: འདིར།

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
bo: རང་བཟོས་སྒྲིག་འགོད་ཡོངས་བརླག་ངེས། བྱ་འགུལ་འདི་ཕྱིར་འཐེན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Administration pages
bo: དོ་དམ་ངོས
