PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Name
ca: Nom

en: remove
ca: elimina

en: Path
ca: Camí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: configure
ca: configura

en: Code
ca: Codi

en: Example
ca: Exemple

en: here
ca: aquí

en: Exists
ca: Existeix

en: Definition
ca: Definició

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
ca: Esteu segur que voleu reiniciar l'element %item al seu valor predeterminat?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
ca: Qualsevol personalització es perdrà. Aquesta acció no es pot desfer.

en: Not present
ca: No està present

en: Administration pages
ca: Pàgines d'administració
