PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Name
gl: Nome

en: remove
gl: borrar

en: Path
gl: Ruta

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Versions
gl: Versións

en: configure
gl: configurar

en: Code
gl: Código

en: Example
gl: Exemplo

en: here
gl: aquí

en: Exists
gl: Existe

en: Stylesheet
gl: Folla de estilos

en: Definition
gl: Definición

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
gl: Está seguro de que quere restablecer o elemento %item aos seus valores predeterminados?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
gl: Perderanse as personalizacións. Esta acción non se pode desfacer.

en: Not present
gl: Non atopado

en: (optional)
gl: (opcional)

en: The configuration options have been saved!
gl: Gardáronse as opcións de configuración!

en: .info files
gl: ficheiros .info

en: Administration pages
gl: Páxinas de administración

en: this
gl: este
