PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: Name
he: שם

en: remove
he: הסר

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Versions
he: גירסאות

en: configure
he: הגדרות

en: Code
he: קוד

en: Definition
he: הגדרה

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
he: האם אתם בטוחים שאתם מעוניינים לאתחל את הפריט %item לערך בררת המחדל?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
he: כל השינויים ימחקו. הפעולה אינה הפיכה.

en: Not present
he: לא בסביבה

en: Administration pages
he: עמודי ניהול
