PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Code
hy: Կոդ

en: Administration pages
hy: Ադմինիստրատիվ  էջեր
