PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Version
ja: バージョン

en: Reset
ja: リセット

en: default
ja: デフォルト

en: Name
ja: 名前

en: remove
ja: 除去

en: Path
ja: パス

en: Filename
ja: ファイル名

en: Versions
ja: バージョン

en: configure
ja: 設定

en: Code
ja: コード

en: Example
ja: 例

en: here
ja: こちら

en: Exists
ja: 存在

en: Definition
ja: 定義

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Add file
ja: ファイルを追加

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
ja: 本当に、アイテム %item をデフォルトの値に戻してもよろしいですか？

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
ja: すべての変更は失われます。この操作は元に戻すことができませんので、十分に注意して実行してください。

en: Not present
ja: 存在しません

en: Administration pages
ja: 管理画面のページ
