PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: configure
kk: баптау

en: Code
kk: Коды

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
kk: Сіз  %item элементіне бастапқы мәндерді қайтарғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
kk: Барлық баптаулар жоғалып кетеді. Бұл әрекет қайтымсыз.

en: Administration pages
kk: Басқару беттері
