PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Exists
my: ရှိပြီးသား
