PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: default
ps: تلواله

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: Administration pages
ps: پاڼو پازوالنه
