PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to rm translation catalogue (13 entries)

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: Submit
rm: rangaziun

en: Operations
rm: acziuns

en: Type
rm: gener

en: Remove
rm: stizzar

en: Description
rm: definiziun

en: Version
rm: versiun

en: Reset
rm: discreditar

en: Name
rm: renum

en: Path
rm: percurs

en: Filename
rm: num da

en: Definition
rm: definiziun

en: Not present
rm: na a disposiziun
