PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: default
sk: predvolené

en: Name
sk: Názov

en: remove
sk: odstrániť

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: configure
sk: konfigurácia

en: Code
sk: Kód

en: Example
sk: Príklad

en: here
sk: tu

en: Exists
sk: Existuje

en: Definition
sk: Definícia

en: Parameters
sk: Parametre

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
sk: Naozaj chcete znovu nastaviť položku %item na jej predvolené hodnoty?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
sk: Všetky úpravy budú stratené. Tento krok nie je možné vrátiť späť.

en: Administration pages
sk: Stránky administrácie
