PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை

en: configure
ta: தகவமைக்குக
