PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Path
ur: پاتھ

en: configure
ur: ترتیب دیں

en: Code
ur: کوڈ

en: Administration pages
ur: انتظامی صفحات
