PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: configure
am: ውቀር

en: Code
am: ኮድ

en: Definition
am: ብየና

en: Administration pages
am: ገፆችን ያስተዳድሩ
