PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Code
bn: কোড
