PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: default
cs: výchozí

en: Name
cs: Jméno

en: remove
cs: odstranit

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: configure
cs: nastavení

en: Code
cs: Kód

en: Example
cs: Příklad

en: here
cs: zde

en: Exists
cs: Existuje

en: Definition
cs: Definice

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
cs: Opravdu obnovit výchozí nastavení položky %item?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
cs: Veškeré úpravy budou ztraceny. Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Administration pages
cs: Stránky administrace
