PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་%item སྔོན་སྒྲིག་གནས་གོང་ཚུ་ལུ་སླར་སྒྲིག་འབད་ནི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
dz: གང་རུང་སྲོལ་སྒྲིག་་ཚུ་བརླག་སྟོར་ཞུགས་འོང་།བྱ་བ་འདི་འབད་བཤོལ་མི་བཏུབ།
