PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Name
et: Nimi

en: remove
et: eemalda

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: configure
et: seadista

en: Code
et: Kood

en: here
et: siin

en: Exists
et: Väljumine

en: Definition
et: Definitsioon

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Add file
et: Lisa fail

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
et: Kas oled kindel, et soovid taastada elemendi %item vaikeväärtused?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
et: Kõik kohandused kaovad. Tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: Not present
et: Ei leidu

en: Administration pages
et: Administreerimiskeskkond
