PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Reset
is: Endursetja

en: default
is: sjálfgefið

en: Name
is: Nafn

en: remove
is: fjarlægja

en: Path
is: Slóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Versions
is: Útgáfur

en: configure
is: stilla

en: Code
is: Kóði

en: Definition
is: Skilgreining

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
is: Ertu viss um að þú viljir endurstilla hlutann %item í sjálfgefið gildi?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
is: Allt séraðlaganir mun tapast. Þessa aðgerð er ekki hægt að afturkalla.

en: Administration pages
is: Stjórnborð
