PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: configure
ku: سازبکە

en: Code
ku: کۆد

en: Administration pages
ku: پەڕەکانی بەڕێوەبردن
