PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: Name
lv: Nosaukums

en: remove
lv: izņemt

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: configure
lv: konfigurēt

en: Code
lv: Kods

en: Example
lv: Piemērs

en: here
lv: šeit

en: Exists
lv: Pastāv

en: Definition
lv: Definīcija

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
lv: Vai tiešām vēlaties elementam %item atlikt atpakaļ noklusētās vērtības?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lv: Visi pielāgojumi tiks pazaudēti. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Not present
lv: Nav

en: Administration pages
lv: Administrēšanas lapas
