PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration pages
mg: Pejy fiandraiketana
