PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Version
ru: Версия

en: Reset
ru: Сбросить

en: default
ru: по умолчанию

en: Name
ru: Название

en: remove
ru: удалить

en: Path
ru: Путь

en: Filename
ru: Имя файла

en: Versions
ru: Версия

en: configure
ru: настроить

en: Code
ru: Код

en: Example
ru: Пример

en: here
ru: здесь

en: Exists
ru: Существует

en: Stylesheet
ru: Стили

en: Definition
ru: Определение

en: Parameters
ru: Параметры

en: Add file
ru: Добавить файл

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
ru: Вы действительно хотите сбросить пункт %item к значениям по умолчанию?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
ru: Все изменения будут потеряны. Это действие не может быть отменено.

en: Not present
ru: Не присутствует

en: (optional)
ru: (факультативно)

en: .info files
ru: .info файлы

en: Administration pages
ru: Страницы администрирования

en: List files
ru: Список файлов
