PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: configure
sq: konfigurimi

en: Code
sq: Kodi

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni zërin %item tek vlerat e tij të prezgjedhura?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
sq: Çdo personalizim do të humbasë. Ky veprim nuk mund të anullohet.
