PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Version
uk: Версія

en: Reset
uk: Скинути

en: default
uk: замовчування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: remove
uk: видалити

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Versions
uk: Версії

en: configure
uk: налаштувати

en: Code
uk: Код

en: Example
uk: Приклад

en: here
uk: тут

en: Exists
uk: Існує

en: Stylesheet
uk: Стиль

en: Definition
uk: Визначення

en: Parameters
uk: Параметри

en: Add file
uk: Додати файл

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
uk: Ви дійсно хочете скинути пункт %item до значень за замовчуванням?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
uk: Усі особисті налаштування будуть втрачені. Цю дію неможливо відмінити.

en: Not present
uk: Відсутній

en: (optional)
uk: (додатково)

en: (required)
uk: (обов’язково)

en: Administration pages
uk: Адміністративні сторінки

en: this
uk: цей

en: List files
uk: Список файлів
