PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Version
vi: Phiên bản

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: default
vi: mặc định

en: Name
vi: Tên

en: remove
vi: xóa

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: configure
vi: cấu hình

en: Code
vi: Mã

en: Example
vi: Ví dụ

en: here
vi: ở đây

en: Exists
vi: Tồn tại

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Add file
vi: Thêm tập tin

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
vi: Bạn có chắc chắn muốn thiết lập lại giá trị mặc định cho %item?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
vi: Mọi tùy chỉnh sẽ bị mất. Thao tác này không thể khôi phục được.

en: Administration pages
vi: Trang quản trị
