PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: Name
bg: Име

en: remove
bg: Премахване

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: configure
bg: конфигурирай

en: Code
bg: Код

en: here
bg: Тук

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да нулирате настройките на обект %item?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
bg: Всякакъв вид персонализиране ще бъде загубен. Това действие не може да бъде върнато.

en: Administration pages
bg: Административни страници
