PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: Name
el: Όνομα

en: remove
el: αφαίρεση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: configure
el: ρύθμιση

en: Code
el: Κωδικός

en: Example
el: Παράδειγμα

en: here
el: εδώ

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Definition
el: Ορισμός

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε το στοιχείο %item στις αρχικές του τιμές;

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
el: Οποιεσδήποτε προσαρμογές θα χαθούν. Η ενέργεια αυτή είναι μη αναστρέψιμη.

en: Not present
el: Δεν είναι παρόν

en: Administration pages
el: Σελίδες διαχείρισης
