PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Version
fa: نسخه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Name
fa: نام

en: remove
fa: حذف

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: configure
fa: پیکربندی

en: Code
fa: کد

en: here
fa: اینجا

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Stylesheet
fa: استایل ها

en: Definition
fa: تعریف

en: Add file
fa: افزودن فایل

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
fa: آیا از بازنشانی %item به مقدار پیش‌فرض اطمینان دارید؟

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمام سفارشی‌سازی‌ها از بین خواهند رفت. این عمل غیر قابل بازگشت است.

en: Administration pages
fa: صفحه‌های مدیریت
