PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: configure
hr: prilagodi

en: Code
hr: Kôd

en: here
hr: ovdje

en: Exists
hr: Postoji

en: Definition
hr: Definicija

en: Parameters
hr: Parametri

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
hr: Da li ste sigurni da želite vratiti stavku %item na njene podrazumijevane vrijednosti?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
hr: Bilo kakve korisničke izmjene će biti izgubljene. Nepovratna radnja.

en: Administration pages
hr: Stranice administracije
