PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Name
jv: Jeneng

en: Filename
jv: Jeneng File

en: configure
jv: konfigurasi

en: Code
jv: Kode

en: Example
jv: Contoné

en: here
jv: nag kéné

en: Exists
jv: Ana

en: Add file
jv: Nambah file

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
jv: Sembarang owahan arep diilangi. Aksi iki ora bisa dibalékaké.

en: Administration pages
jv: Kācā pengaturan
