PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Code
ka: კოდი

en: Administration pages
ka: ადმინისტრირების გვერდები
