PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: Name
mn: Нэр

en: remove
mn: устгах

en: Path
mn: Зам

en: configure
mn: тохируулах

en: Code
mn: Код

en: Administration pages
mn: Удирдлагын хуудсууд
