PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම
