PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Code
sr: Кôд

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Administration pages
sr: Странице за администрацију
