PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: remove
th: เอาออก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Code
th: รหัส

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
th: คุณแน่ใจแล้วหรือว่าต้องการรีเซ็ตค่า %item กลับไปเป็นค่าเริ่มต้น?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
th: การปรับแต่งที่เคยทำไว้จะถูกลบ การกระทำนี้ไม่สามารถย้อนกลับได้

en: Administration pages
th: จัดการหน้าผู้ดูแลระบบ
