PHP Plugin Manager (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Code
ug: كود

en: here
ug: بۇ يەر

en: Stylesheet
ug: ئۇسلۇب ھۆججىتى

en: (required)
ug: (تەلەپ قىلىنىدۇ)

en: Administration pages
ug: باشقۇرۇش بېتى
