PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Definition
az: Tərif

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
az: İstənilən fərdiləşdirmələr itiriləcək. Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Not present
az: Mövcud deyil

en: Administration pages
az: İdarəetmə səhifələri
