PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: PHP
eo: PHA

en: configure
eo: agordu

en: Code
eo: Kodo

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas restarigi eron %item al ĝiaj defaŭltaj valoroj?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
eo: Ĉiuj agordoj estos perditaj. Tiu ĉi ago ne povas esti malfarata.

en: Administration pages
eo: Administraj paĝoj
