PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Administration pages
gu: વહીવટ પૃષ્ઠો
