PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: default
hu: alapértelmezés

en: Name
hu: Név

en: remove
hu: eltávolítás

en: Path
hu: Útvonal

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Versions
hu: Verziók

en: configure
hu: beállít

en: Code
hu: Kód

en: Example
hu: Példa

en: here
hu: ide

en: Exists
hu: Létezik

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
hu: „%item” menüpont biztosan visszaállítható az alapállapotra?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
hu: Minden egyéni beállítás elvész. A művelet nem vonható vissza.

en: Not present
hu: Nincs jelen

en: Administration pages
hu: Adminisztrációs oldalak

en: this
hu: itt
