PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable3) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: Name
oc: Nom

en: remove
oc: suprimir

en: Path
oc: Camin

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: configure
oc: configurar

en: Code
oc: Còde

en: Example
oc: Exemple

en: here
oc: aicí

en: Exists
oc: Present

en: Definition
oc: Definicion

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
oc: Sètz segur que volètz reïnicializar l'element de menú %item a sas valors per defaut ?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
oc: Totas las personalizacions seràn perdudas. Aquesta accion es irreversibla.

en: Administration pages
oc: Paginas d'administracion
